O NAS

Firma WOLFACE powstała w oparciu o wizję stworzenia designerskich produktów spełniających najwyższe kryteria komfortu, technologii i projektowania – przy użyciu najlepszych materiałów.

Naszym priorytetem jest tworzenie produktów przeznaczonych dla osób aktywnie spędzających czas zapewniając im 100% komfortu i ochrony przed zimnem podczas intensywnego wysiłku fizycznego.

Z dumą możemy powiedzieć, że firma WOLFACE spełniła założone kryteria poprzez wielomiesięczną pracę grupy ludzi – projektantów i designerów. Powstały produkty, których SAMI chcemy używać.

Pasją firmy WOLFACE jest przede wszystkim rozwijanie i udoskonalanie swoich produktów. Pragniemy zarażać swoją pasją ludzi wybierających nasze produkty na całym świecie, aby tak samo jak i MY wybierali ponad przeciętność.

WOLFACE łączy elementy naszego stylu życia na śniegu jak i poza nim Zapewniamy, że oryginalne wykończenie i precyzja każdego szwu jest wynikiem ręcznego wykonania, a nie masowo produkowanych towarów.

Najlepszym świadectwem profesjonalizmu naszej firmy jest grono odbiorców, które z dnia na dzień rośnie. Stanowi to doskonały dowód bezpieczeństwa i gwarancji w prowadzeniu współpracy z Naszą firmą.

logo